Sport

Sołtysi Gminy Policzna kadencja 2015-2019

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa sołectwa

1.

Kobylska Halina

Andrzejówka

2.

Hołuj Danuta

Aleksandrówka

3.

Wiączek Edward

Antoniówka ,Franków

4.

Wróbel Krystyna

Biały Ług

5.

Szewczyk Jacek

Bierdzież

6.

Wołyński Zbigniew

Czarnolas,Czarnolas -Kolonia

7.

Byzdra Tadeusz

Chechły

8.

Miękus Teresa

Dąbrowa- Las

9.

Ochwat Jolanta

Florianów,Kolonia Chechelska

10.

Sztobryn Aneta

Gródek

11.

Wrochna Bogdan

Jadwinów

12.

Stępień Hanna

Jabłonów

13.

Piórkowska Ewelina

Ługowa Wola

14.

Śrubka Barbara

Łuczynów

15.

Sekuła Grzegorz

Patków

16.

Kowalczyk Aleksander

Piątków

17.

Głowacki Stanisław

Policzna

18.

Czapla Marek

Stanisławów

19.

Gwardiak Irena

Świetlikowa Wola

20.

Bała Bożena

Teodorów,Helenów

21.

Czerski Krzysztof

Wilczowola

22.

Baran Tadeusz

Wygoda,Kuszlów

23.

Grudziński Mariusz

Wojciechówka ,Annów

24.

Rywacki Jan

Władysławów

25.

Karaś Zbigniew

Wólka Policka

26.

Baran Bożena

Zawada Nowa

27.

Podsiadły Sławomir

Zawada Stara

 

 

Wykaz sołtysów w kadencji 2015-2019

woj. mazowieckie, powiat zwoleński, Gmina Policzna, 26-720 Policzna

 

Lp

Nazwisko i imię

Nazwa sołectwa

Adres zamieszkania

Nr. telefonu

1.

Kobylska Halina

Andrzejówka

Andrzejówka 14

508941283

2.

Hołuj Danuta

Aleksandrówka

Aleksandrówka 7

722319156

3.

Wiączek Edward

Antoniówka, Franków

Franków 2c

48 6770167

4.

Wróbel Krystyna

Biały Ług

Biały Ług 10

605513626

5.

Szewczyk Jacek

Bierdzież

Bierdzież 44

48 6772313

6.

Wołyński Zbigniew

Czarnolas, Czarnolas-Kolonia

Czarnolas 18

666092605

7.

Byzdra Tadeusz

Chechły

Chechły 24

691250207

8.

Miękus Teresa

Dąbrowa-Las

Dąbrowa-Las 15

797436152

9.

Ochwat Jolanta

Florianów, Kolonia Chechelska

Florianów 1

668631111

10.

Sztobryn Aneta

Gródek

Gródek 18 A

699909584

11.

Wrochna Bogdan

Jadwinów

Jadwinów 12

48 6772021

12.

Stępień Hanna

Jabłonów

Jabłonów 56

517069512

13.

Piórkowska Ewelina

Ługowa Wola

Ługowa Wola 13

503758982

14.

Śrubka Barbara

Łuczynów

Łuczynów 21

660361974

15.

Sekuła Grzegorz

Patków

Patków 22a

515739104

16.

Kowalczyk Aleksander

Piątków

Piątków 26

48 6772041

17.

Głowacki Stanisław

Policzna

Policzna ul. Lipowa 33

48 6770286

18.

Czapla Marek

Stanisławów

Stanisławów 10

514075782

19.

Gwardiak Irena

Świetlikowa Wola

Świetlikowa Wola 6

783466305

20.

Bała Bożena

Teodorów, Helenów

Helenów 12

884867803

21.

Krzysztof Czerski

Wilczowola

Wilczowola 12/2

780034832

22.

Baran Tadeusz

Wygoda, Kuszlów

Wygoda 18

48 6772338

23.

Grudziński Mariusz

Wojciechówka, Annów

Annów 4

608594270

24.

Rywacki Jan

Władysławów

Władysławów 27

797352290

25.

Karaś Zbigniew

Wólka Policka

Wólka Policka 2

696204490

26.

Baran Bożena

Zawada Nowa

Zawada Nowa 43

501246586

27.

Podsiadły Sławomir

Zawada Stara

Zawada Stara 20

48 6770170

 

 



 

Aktywność

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.